Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariai dalyvaus tarptautinėse pratybose Vokietijoje

2019-08-09
image

Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų kariai išvyko į Vokietiją, kur dalyvaus iki rugpjūčio 27 d. vyksiančiose tarptautinėse pratybose „Combined Resolve XII“ („Jungtinis ryžtas“). JAV Sausumos pajėgų Europoje organizuojamos pratybos skirtos planuojant ir vykdant karines užduotis stiprinti regioninį saugumą bei gerinti sąveiką tarp sąjungininkų kariuomenių. Grafenwöhr ir Hohenfels poligonuose iš viso treniruosis virš 5 tūkst. karių iš 21 šalies.

 


Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgos į šias pratybas išsiuntė pajėgų štabo karius, po būrį iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono. Lietuvos kariai pratybose bus integruoti į jungtinius sąjungininkų vienetus ir treniruosis vykdyti jiems iškeltas užduotis.

 


Lietuvos kariai nuolat dalyvauja „Jungtinio ryžto“ serijos pratybose. 2018 m. lapkričio – gruodžio mėn. į pratybas Vokietijoje vyko apie 300 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono karių. Taip pat dalis „Jungtinis ryžtas XI“ pratybų buvo surengta Lietuvoje, Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre, kur treniravosi Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ štabas.


JVIB archyvo nuotr.

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media