Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nuo kelio nuvažiavus kariniam visureigiui nukentėjo du Lietuvos kariai

2019-06-09
image

Birželio 9 d. apie 10 val. kelyje Pabradė-Švenčionys nuo kelio nuvažiavus ir į medį atsitrenkus kariniam visureigiui, nukentėjo du Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados "Geležinis Vilkas" kariai - profesinės karo tarnybos vyresnysis eilinis ir nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos jaunesnysis eilinis. Kariai sąmoningi, pirminiais duomenimis sužeidimai nesunkūs, nukentėjusieji išgabenti į gydymo įstaigą tikslesniam sumušimų įvertinimui.

 

Į įvykio vietą iškviesta policija užfiksavo eismo įvykį ir atliks įvykio aplinkybių tyrimą.

 

Eismo įvykis įvyko karinio tarsporto kolonai vykstant į pratybas Pabradės apylinkėse.

 

Apie pratybas:


Birželio 8-21 vyksta tarptautinės karinės pratybos „Geležinis vilkas 2019-1". Apie 4000 karių iš dešimties šalių treniruojasi ne tik poligonuose (Gaižiūnų (Jonavos raj.) ir Generolo Silvestro Žukausko (Švenčionių raj.)), bet ir civilinėse teritorijose bei jų apylinkėse. Numatomas karinės technikos kolonų judėjimas viešo naudojimo keliuose bei apgyvendintose vietovėse.

 

Siekiant treniruoti padalinių mobilumą, gebėjimą greitai pasiekti bet kurią Lietuvos vietą ir joje gintis bei naikinti priešo pajėgas, pratybų metu bus atliekami kovinės technikos žygiai iš dislokacijos vietų į susitelkimo rajonus bei operacijų vietoves. Lietuvos keliais įvairias laikotarpiais judės apie tūkstantis vienetų įvairios karinės technikos: tankai, pėstininkų kovos mašinos, šarvuočiai, artilerijos pabūklai, aprūpinimo bei administracinės paskirties transportas.

Daugiau informacijos apie pratybas MPB „Geležinis Vilkas" projektų karininkas mjr. Skomantas Povilionis, tel. 8 612 78315.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media